Регіон доставки Київ Україна
В корзине пусто
Cart is empty
У кошику пусто

Про нас

 

  Ми вітаємо Вас у інтернет-магазині «Магія квітів».


Поява компанії «Магія квітів» на ринку України є результатом багаторічного досвіду роботи в сфері флористики. Наша компанія створена не професійними менеджерами, а флористами, для яких на першому місці краса, естетика, магія перетворення  квітів у витвір мистецтва. Будь-яка послуга, а особливо це стосується доставки квітів і подарунків, не повинна викликати зайвих клопотів і труднощів не тільки для замовника, а й, головне, для одержувача. Таке ставлення до роботи - це запорука успіху нашої компанії.

Те, чим ми займаємося, а саме доставкою наших авторських букетів і композицій, для нас не є роботою в загальноприйнятому розумінні цього терміна. Для нас це задоволення. Ми допомагаємо людям зблизитися, покращити близьким настрій в похмурий день, нагадати один про одного, помиритися, привітати зі святами і зробити когось щасливішим. Приємно, коли телефонують зі словами подяки: «Ви допомогли мені освідчитись коханій». Саме заради таких моментів ми працюємо.

Ми доставляємо не просто квіти, ми доставляємо гарний настрій, позитивні емоції, і так як, на жаль, квіти не такі довговічні, головне, щоб після отримання букета залишилися теплі приємні спогади. Відмітна особливість нашої компанії в індивідуальному підході до кожного клієнта, наш головний девіз «Краще якість, а не кількість», тому до всіх побажань наших клієнтів ставимося з великою увагою.

Телефонуйте нам з 9.00 до 19.00 щодня і переконайтеся в цьому самі. Відповімо на всі Ваші питання, підкажемо, які квіти краще підібрати з того чи іншого приводу. Також зробимо букети або композиції не тільки представлені на сайті, а керуючись виключно Вашими побажаннями, і виконаємо індивідуальне ексклюзивне замовлення.

Один з розділів сайту, який Вас може зацікавити, це Іграшки з квітів. За Вашим бажанням наш флорист створить будь-яку іграшку. І чим складніше буде Ваше завдання, тим цікавіше нам буде втілити Вашу ідею за допомогою квітів. Відвідайте нашу флористичну майстерню, де Вас чекає затишна тепла атмосфера, можна вибрати вподобані квіти, оформити замовлення, і, зарядившись позитивними емоціями, вирушати у своїх справах з повною впевненістю, що доставка буде виконана в зазначений час. Ми працюємо тільки для Вас!